S.S.S.

Sıkça Sorulan Sorular

SİSTEME NASIL ÜYE OLMALIYIM?

          Anasayfa'daki "Hemen Kayıt Ol" kısmı ile sisteme çabucak üye olabilirsiniz. İsteseniz FACEBOOK hesap bilgileiniz ile hızlıca kayıt olabilirsiniz. Mail adresinize gelecek olan aktivasyon linki ile Üyeliğiniz Aktif olacak ve sistemi 1 hafta ücretsiz kullanabileceksiniz.

 

KURUMSAL ÜYELİĞİN FARKI NEDİR?

          Bireysel Üyeliklerde sisteme kendiniz ödeme yaparak istediğiniz süreye kendiniz karar verebilir ve sistemin tüm özelliklerinden sınırsızca yararlanabilirsiniz. Kurumsal Üyeliklerde ise; Firmalar, Üniversiteler,Okullar, Dershaneler,Öğretmenler gibi sizin dışınızda olan üyeliklerdir. Bu tür üyeler sistem için belli adetlerde kotalar satın alarak, personellerine veya öğrencilerine sistemi kullanma hakkı tanımlarlar. Bu tür üyelerin kullanıcıları sisteme girdiklerinde Kullanıcı Profili Kısmında Üyesi olduğu Firmanın Logosu ile görüntülenirler.Firma Üyelerine istediği sürede Üyelik tanımlamakta özgürdür. İster 1 Ay ister 1 Yıl tanımlama yapabilir.

 

İNGİLİZCE DIŞINDA DİĞER DİLLER

          Yazılım ekibimizin üzerinde yoğun olarak çalıştığı bir diğer konu da sizleri İngilizce dışındaki Almanca, Rusça, İspanyolca, Fransızca ve İtalyanca'da da desteklemektir. Bu Dillerle ilgili çalışmalar tamamlandıkça, Siz sisteme girdiğinizde otomatik olarak karşınıza İlgili dil seçeneği de kendiliğinden çıkacaktır. DİĞER DİLLER İÇİN HİÇ BİR ÜCRET FARKI ÖDEMEYECEKSİNİZ.

 

SİSTEMİ EN VERİMLİ ŞEKİLDE NASIL KULLANMALIYIM?

Kullanım Klavuzunuzu Buradan görebilirsiniz.

 

KREDİ KARTI KULLANMAYA ÇEKİNİYORUM, HESABINIZA ÜCRETİ NASIL YOLLAYABİLİRİM?

Ödeme sistemimizde Türkiyedeki en güvenli online alışveriş sistemi PAYU kullanılmaktadır. Ayrıca SSL güvenlik sertifilarımız vardır.

Gönül rahatlığıyla Kredi Kartı ile ödeme yapabilirsiniz. Ancak yine de Kart Kullanmak istemiyorsanız aşağıdaki hesaba ücreti yatırarak sistemi kullanabilirsiniz.

İŞ BANKASI      AYDIN BİLEK         TR85 0006 4000 0012 5000 9011 36

Ücreti yatırdıktan sonra admin@kimkorkaringilizceden.com adresine bilgilendirme maili atarsanız

En geç 3 iş günü içerisinde işlemleriniz tamamlanarak size bilgi verilecektir.