Ücretsiz Deneyin

1 Hafta Ücretsiz Deneyin!

          KKi bir İngilizce sözlük veya İngilizce öğreten bir program değildir. İngilizce kelime hazinenizi kolay ve hızlı şekilde geliştirmek amaçlı kullanabileceğiniz eğlenceli ve aşağıda detaylarını bulacağınız bir portaldır.

 
KELİME EŞLEŞTİRME:

          Bu bölümde İngilizcede en çok kullanılan 12.000 kelime görsel ve işitsel eğlenceli bir arayüzle eşleştirme yöntemiyle hafızanıza işlenir. Bir kelime ile ne kadar çok karşılaşırsanız o kelimeyi öğrenmeniz kolaylaşacaktır. Bu oyunda ilgili kelimeyi 3 defa doğru eşleştirdiğinizde öğrendiğiniz kelimeler havuzunuza atılacaktır. Kelimenin okunuşunu da duyabilir, resmini görebilirsiniz. Böylece kelime ile olan ilişkiniz yoğunlaşır ve öğrenme süreciniz hızlanır.
 
          Kelimeler İLK, ORTA ve İLERİ düzeylerde ayrılmıştır. İstediğiniz düzeyde oyunu oynayabilirsiniz. Öğrendiğiniz kelimeler zorluk derecesine göre puanlanacak ve bu puana göre listelerde yer alacaksınız. KKi sizi puan durumunuza göre sürprizlerle mutlu edecek ve ödüllendirecektir.

 

GRAMMAR

          Kelime hazineniz arttıkça konuşma isteğiniz de artar. Ancak doğru ve güzel konuşabilmek için Grammar ( Dil Bilgisi ) kurallarına da ihtiyacınız olacaktır. 
          Bu Bölüm size dil bilgisi kurallarını çok basit ve anlaşılır grafik görselleriyle öğretir. Ayrıca bu bölümde çok sık kullanılan Konuşma Kalıpları da sizleri bekliyor. Konuşma kalıplarını kolayca öğrenmek ve uygulamanız için size kolay ve pratik çözümler de sunuluyor.

 

SESLİ KİTAPLAR (Audio Books)

          Bu bölümde pek çok sesli kitap (AudioBook) kullanımınıza sunuluyor. Kitaplar PDF formatında, sesler ise MP3 formatındadır. İlk seferinde kitabı gözle takip ederken sesleri dinleyiniz. Daha sonra ise sesleri cep telefonunuza veya MP3 Player cihazınıza kopyalayınız. Günlük yaşamınızı sürdürürken sürekli kulaklığınızla bu sesli kitapları dinleyiniz. Kulağınızın bir süre sonra kelime ve kalıpları çok net ayırt ettiğini ve anlamanızın kolaylaştığını şaşırarak göreceksiniz.

 

FAYDALI LİNKLER

          Videolar ve Dış Kaynaklar

          Bu bölüm, görsel ve işitsel kabiliyetinizi geliştirecek değişik dil seviyelerinde çok beğeneceğiniz videolar içerir. Boş zamanlarınızda bu videoları izlemek dil gelişiminizde size çok yardımcı olacaktır.

 

SÜRPRİZLER
          Çok yakında İngilizcenin yanında, Almanca, Rusça, İspanyolca, Fransızca, İtalyanca da sistemde kullanımınıza açılacak ve hiçbir ücret farkı ödemeyeceksiniz.
          Ayrıca Canlı ders sistemi de çok yakında açılacaktır. İstediğiniz gün ve saatte Direkt canlı derslere bağlanarak evinizin konforunda özel veya grup dersleri de alabileceksiniz.
          Diğer diller ve canlı ders bölümleri yazılım departmanımız tarafından en kısa zamanda aktifleştirilecektir.

 

ÜCRETSİZ 1 hafta Denemek için lütfen TIKLAYINIZ.